Šmoulíkov.cz Laser Aréna Prostějov
Rezervaceon-line
Rezervace:
+420 776 45 35 35
info@laserarenaprostejov.cz
Laser Aréna Prostějov
Anenská 25, Prostějov – mapa
Obchodní pasáž Anděl, vedle Aquaparku
Najdete nás na Facebooku.

Novinky v Aréně:

Laser Aréna s nejnovějším vybavením

V naší Laser Aréně najdete jak dokonalá místa pro úkryty a kempení, tak i větší, odhalené prostory pro opravdu arkádovou střílečku.

Arénu jsme navrhli do posledního detailu — od perfektně umístěných překážek, nejnovější technologie a vybavení, až po exklusivní herní možnosti, se kterými u nás hráči přijdou do styku.

Perfektní hudba

Máme skvělý výběr profesionální hudby, které byly vytvořeny speciálně pro Laser Game. Hudba je inspirována filmovou hudbou, kterou znáte. Naše hudební motivy neustále rozšiřujeme, takže se u nás nebudete nikdy nudit.

Zvuk si u nás vychutnáte naplno. Po celé Aréně máme rozmístěných 44 reproduktorů a dva výkonné subwoofery. Tato speciální a profesionální audio aparatura byla navržena speciálně pro naši Laser Arénu a nabízí neuvěřitelný výkon a vynikající hudební prokres.

Aréna používá koncept prostorového zvuku – zvuk v plné palbě maximální kvality zvuku DTS s certifikací THX Ultra.

Tajemná mlha

Celý prostor Arény je kompletně zamlžený a připravený na vaši hru. V Aréně máme několik profesionálních výrobníků mlhy, které dokreslí úžasnou atmosféru, kterou naše Laser Game nabízí.

A jako speciální bonus pro fanoušky hororových filmů a všechny, kteří se rádi bojí, nabízíme extra bonus „Opravdu hodně mlhy“. Aréna se celá zaplní mlhou, viditelnost se sníží na jeden až dva metry a vy vidíte jen vaši zbraň a překážku, která je až těsně u vás. Musíte zpomalit svůj krok a doslova hledat soupeře ukrytého mezi hustou mlhou v Aréně.

Rozmanité herní módy

Zahrát si můžete Deathmatch — tedy standardní arkádovku v režimu všichni proti všem, kdy nemáte žádné spoluhráče, žádné týmové kolegy ani nikoho, kdo vám bude chránit záda. Jste sami proti všem ostatním a hrajete pouze za sebe.

Pokud vás omrzí klasická arkádovka, pak jsou tu Týmové hry. Rozdělit se můžete hned do několika týmů, kdy každý tým hájí svoji baru. Spolupracujete, kryjete si záda, hájíte své pozice a společně se spoluhráči musíte vydrtit nepřátelské týmy. Týmové hry jsou velmi variabilní.

DropPod — zlé, červené oko Arény

DropPod hledá v Aréně hráče a pokud nějakého nekrytého najde, zásahem ho vyřadí ze hry na 5 sekund a jeho vesta přestane svítit, stejně jako při zásahu protihráčem. Pokud je však sám zasažen hráči, předá jim jednu ze super-schopností: neviditelnost, nebo špiónský mód.

Když dostanete neviditelnost, vaše vesta zhasne a v temné, mlhou naplněné Aréně jste prakticky neviditelní. Protihráči dostávají zásahy a nechápou, odkud se berou. Ve špiónském módu se přebarvíte do barev týmu protihráče a na venek tak působíte, jako byste byli v jejich týmu. Ale vy nejste! Excelentní příležitost se dostat dovnitř nepřátelského týmu a všechny je vystřílet :-).

SpecPod

Při týmové hře:

Každý 3. zásah jej aktivuje (musí to být hráči z jednoho týmu) a aby to nebylo tak jednoduché, tak během aktivace nesmí být zasažen druhým týmem. Na vás tedy je, chránit po dobu aktivace SpecPod. Hráč, který jej zasáhne jako třetí, (tzn., že aktivuje SpecPod) dostane ŠTÍT, který ho ochrání před 5-ti zásahy od kohokoli. Navíc SpecPod zasáhne za 5s všechny protihráče, ať jsou kdekoli v aréně (neschováte se před ním ;) ). Následně SpecPod mění barvu a nabízí své "služby" druhému týmu.

Při hře všichni proti všem:

Každých 10 sekund vystřelí po všech, kteří se nachází před ním (tzn., že se můžete schovat ;) ) Každý třetí zásah od kohokoli jej aktivuje. Ten hráč, který jej aktivuje, dostane ŠTÍT, který ho ochrání před 5-ti zásahy od kohokoli.

Speciální překážka Recognizer

Recognizer je speciální typ zářící překážky, která eliminuje barevnost kolem sebe. Když se tedy pohybujete nebo dokonce střílíte kolem ní, je obtížné rozpoznat, za jaký tým bojujete — a tedy jestli jste spoluhráč nebo nepřítel. Unikátní možnost pro dokonalé krytí.

Wifi, klimatizace, parkování…

Recepce a aréna jsou klimatizovány, takže ať je venku zima nebo pařák, u nás se budete cítit vždy skvěle.

V Aréně máme převlékací kabinky a uzamykatelné skříňky. Občerstvit se můžete na našem baru a WiFi zdarma pro naše hráče máme taky. A samozřejmostí je i velké parkování zdarma přímo u vchodu. Jsme připraveni na všechno! :-)

Zpracování osobních údajů
Cookies
Provozní řád Laser Arény
Pravidla hry

© 2016–2022 LaserArenaProstejov.cz
Aréna byla navržena LaserGameArény.cz
Webové stránky namalovalo a rezervační systém vytvořilo Devtea.cz
Aréna je součástí dětského centra Šmoulíkov.cz